
Dzień Otwarty w ZS CKR w Sokołowie Podlaskim, jak co roku, został przygotowany z wielkim rozmachem. Liczne atrakcje prezentowali uczniowie poszczególnych kierunków.
Dzień Otwarty w ZS CKR w Sokołowie Podlaskim, jak co roku, został przygotowany z wielkim rozmachem. Liczne atrakcje prezentowali uczniowie poszczególnych kierunków.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim zaprosił kandydatów do nauki w czwartek, 25 kwietnia. Uczniowie Technikum Agrobiznesu przyjmowali w biznesroomie, a na zewnątrz odbywały się pokazy strażackie: trafianie do celu hydronetką, pokaz ogniowy, elementy zawodów pożarniczych.
Przyszli technicy architektury krajobrazu zaprosili do faktorii sztuki, technik rolnik zaś prezentował walory kierunku z tradycją. Technik technologii żywności jako ekspert od „żywności” demonstrował wyciskanie soków i oleju z dyni oraz z siemienia lnianego. Niespodzianki kulinarne i profesjonalny pokaz drinków został przygotowany przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych.
Uczniowie technikum weterynarii „ze stetoskopem wśród zwierząt” zaprosili do małego ZOO. Wśród zwierząt znalazły się: Ślimaki, gekony, szynszyle, szczury, jaszczurki, koty, psy, kucyk i cielaczki. Uczniowie technikum mechanizacji rolnictwa zaprezentowali część sprzętu rolniczego z parku maszynowego, można było też zmierzyć się z agrotroniką, wykonując testy na komputerze.
Goście - uczniowie mogli spróbować swoich sił na siłowniach, a Sokołowskie Zakłady Mięsne serwowały przysmaki z grilla. Całość imprezy uświetnił występ szkolnego zespołu The Rolnik Stones.
Dzień otwarty cieszył się ogromnym zainteresowaniem. „Rolnika” odwiedziło ponad 750 uczniów zarówno ze szkół sokołowskich jak i całego powiatu. Szkoła gościła również uczniów indywidualnie i w grupach zorganizowanych z Miedznej, Warszawy, Grębkowa, Wyszkowa, Kryp, Nura, Drohiczyna, Ossowa, Żeliszewa, Radzymina, Jakubowa, Dobrego, Wołomina, Siedlec, Jakubowa koło Mińska Maz. Dziękujemy wszystkim za przybycie, mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje i atmosfera panująca w naszej szkole sprawiły, że czuliście się u nas jak u siebie. Liczymy na to, że tę cudowną atmosferę zechcecie z nami tworzyć od września.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jest parcie OJ jest.
Ładna szkoła po Sawickim została
Budynek to nie wszystko. Atmosferę tworzą ludzie...
Nie umiecie podziękować co :))) tylko sukcesem kogos sie chwalić umiecie pisuarki.
A na sukces też pracują ludzie...
Po jakim Sawickim- czy ON ją budował -- absurd. Sawicki JĄ ukonczył. Rok wcześniej do NIEJ chodził mój brat,kuzyn i koleżanka. Sawicki JĄ ukonczył dokładnie w 1978 roku. W tym czacie dyrektorem był Pan Rytel Mieczysław. Kto nie wierzy w to niech zapyta Sawickiego.
A kto szkole oddal z powiatu pod ministerstwo rolnictwa i dofinansował żal mi was pisiorki
W Rolniku szczęśliwie pozbyto się ludzi małych. Przyszły Olbrzymy. I z gruzów raj sam się stał, na pustyni łany pszenicy wybujały, dywany kwiatów, z których dzielne pszczółki Prezesa zbierają pożytki. I tak myślą, że na wiek wieków.
Sawicki jak był ministrem rolnictwa to z pieniędzy rolnictwa przekazał 800 tys. zł. na jakąś fundację którą prowadzi JEGO córka.
Dyrektor etat w sp3 synkowi załatwił to kobietę po paru latach zwolnili ale dobre i pół etatu.
Zapomniałeś dodać, że syn dyrektora nigdy w sp 3 nie pracował
Nie znacie dziejów ,, rolnika ,, a dołujecie prawdziwe wpisy. To jest prawdą kto ją kończył i był kiedyś jej Dyrektorem.
Dzień otwarty podczas epidemii??? Obostrzenia chyba jednak nie wszystkich obowiązują :( Przecież to masowa impreza.
To było 2 lata temu!!! Oś-le jeden nie zauwazyłeś???
Ludzie..... Komentarz powinien mieć sens. Żeby sens miał, trzeba najpierw przeczytać chociaż pobieżnie, co się chce skomentować... Ale komentujący to chyba jeszcze w podstawówce....