Reklama

Serce na plastikowe nakrętki stanęło przy ul. Wolności w Sokołowie

21/12/2020 17:14

To inicjatywa Orkiestry OSP Sokołów Podlaski. Na początek muzycy w mundurach chcą pomów Michałkowi Boguckiemu, walczącemu z SMA 1.

To inicjatywa Orkiestry OSP Sokołów Podlaski. Na początek muzycy w mundurach chcą pomów Michałkowi Boguckiemu, walczącemu z SMA 1.

- Na naszym placu przy ul. Wolności 8 powstała nowa inwestycja - kosz na plastikowe nakrętki w kształcie serca. Dla Waszej wygody kosz umieszczony jest bezpośrednio przy chodniku, by ułatwić Wam do niego dostęp. Wierzymy, że dzięki tej inwestycji jak i Waszej pomocy będziemy mogli pomóc wielu osobom w potrzebie. Pierwsza akcja do której się przyłączamy jest pomoc w walce z SMA 1 dla Michała Boguckiego – piszą członkowie Orkiestry OSP Sokołów Podlaski.
Kosz stoi przy ul. Wolności 8, czyli przed dawną siedzibą PSP w Sokołowie Podlaskim.

W akcję pomocy Michałkowi Boguckiemu zaangażowało się wiele osób, firm i instytucji z powiatu sokołowskiego. Na najdroższy lek świata dla chłopczyka potrzeba 9,5 mln zł, do celu wciąż pozostało 2 mln zł:
MICHAŁ KONTRA SMA

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Najnowsze wiadomości