Reklama

Spowodował wypadek i uciekł. Są jednak nagrania monitoringu?

21/08/2015 12:25

Na szczęście niegroźnie zakończyło się zdarzenie drogowe na ulicy Piłsudskiego w Sokołowie Podlaskim, niedaleko sklepu GAMA. Utrudnienia w ruchu, w tym miejscu trwały kilka godzin.

Na szczęście niegroźnie zakończyło się zdarzenie drogowe na ulicy Piłsudskiego w Sokołowie Podlaskim, niedaleko sklepu GAMA. Utrudnienia w ruchu, w tym miejscu trwały kilka godzin.

W czwartek, 20 sierpnia, około godz. 15.10, kierujący toyotą corolla młody mężczyzna zjechał na lewą stronę przejeżdżając przez znaki drogowe znajdujące się na wysepce, rozdzielającej przejście dla pieszych, a następnie zatrzymał się na lewym pasie. Jeden ze znaków wybił szybę i ranił jadącą z przeciwnego kierunku kobietę. Poszkodowaną karetka pogotowia przewiozła do szpitala.

Tylko dzięki niezwykłej przytomności innych kierujących nie doszło do zderzenia z kolejnymi samochodami jadącymi z przeciwnego kierunku.

Młody kierowca po zatrzymaniu się jego samochodu, szybko wysiadł i uciekł w kierunku ulicy Działkowej. Zapis kamer monitoringu wskazuje, że kierowcą był 19-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego, któremu cofnięto uprawnienia do kierowania pojazdami.

ASP. SZT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do