Reklama

Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu aut na skrzyżowaniu

Wystarczyła chwila nieuwagi i dwa samochody zderzyły się na terenie miasta Sokołów Podlaski.

W poniedziałek, 7 sierpnia, około godz. 09.30 na skrzyżowaniu ul. Wesołej oraz Alei 550-lecia w Sokołowie Podlaskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Toyoty oraz Volkswagena ciągnącego przyczepkę. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący toyotą 65-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 37-letniemu kierującemu volkswagenem, do którego była doczepiona przyczepa. Obaj kierujący, oraz 57-letnia pasażerka toyoty zostali przetransportowani do szpitala. Przyczyny wypadku będą wyjaśniać policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

Apelujemy o uwagę i ostrożność podczas jazdy samochodem: nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa czy nieprawidłowe wyprzedzanie to jedne z głównych przyczyn wypadków i kolizji. Dodatkowo na koncentrację kierowców wpływ ma korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.

ST. SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stefek - niezalogowany 2023-08-09 17:14:13

    Zapomnieli że wyjeżdżają spod porządkowanej?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Wandek - niezalogowany 2023-08-09 22:20:38

    spod porządkowanej???????

    • Zgłoś wpis
  • Do Wandek - niezalogowany 2023-08-10 00:41:31

    Tak czy siak pisane. Wiadomo o co chodzi. Są znaki i trzeba się do nich stosować. A nie jadę bo chyba raczej mogę jechać bo tam "robiooooo"

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do