Synoptycy ostrzegają, że w najbliższych godzinach na terenie powiatu sokołowskiego może spaść nawet do 15 cm białego puchu.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu na terenie m.in. powiatu sokołowskiego. Od godziny 14.00 w środę, 14 stycznia, do 2 w nocy 15 stycznia prognozowane są opady powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm.
Długoterminowe prognozy przewidują, że ujemne temperatury w dzień utrzymywać się będą co najmniej do końca stycznia. W nocy zaś ma być od kilku do kilkunastu stopni mrozu. Szczególnie mroźny ma być koniec przyszłego tygodnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dobrze że to styczeń nowy urlop w pracy i 4 dni na żądanie ????????????
a ja ci nie dam urlopu tylko łopate do odśniezania
e tam we kominie sie napali Mariolka rosołu narobi się przeżyje
mariolka też ogrzeje w nocy a ja bęnde pendził dziś
"Długoterminowe prognozy przewidują, że temperatury w dzień utrzymywać się będą co najmniej do końca stycznia." naprawdę? :D a w lutym rozumiem nie będzie już temperatury? ;-)
To może władze powiatu, miasta i gmin wziełyby się w końcu do roboty i zajęły potrzebnymi sprawami, np. odśnieżaniem dróg bo jakoś średnio się tym interesują niestety. Jest to realne zagrożenie
W gminie Sabnie Pani wójt wcale nie interesuje się odśnieżaniem dróg. Marnie to wygląda.
A co to za zimaaaaa. Kiedyś to było. Jak byłem w wojsku. Minus 42.
Wirkusz chyba wygrał przetarg na odśnieżanie ? Bo jakoś nic nie widać żeby jeździło...
Odsnieża ktoś te drogi ?
Bo wszyscy myślą że setki km dróg zrobi się w godzinę.... A no nie zrobi. Powiat ma dużo swoich dróg. Każdy chce. Kazdy się domaga.. A nikt nie rozumie że potrzeba na ogarnięcie całego powiatu. Może troszkę zrozumienia i cierpliwości.
Dobrze że to styczeń nowy urlop w pracy i 4 dni na żądanie ????????????
a ja ci nie dam urlopu tylko łopate do odśniezania
e tam we kominie sie napali Mariolka rosołu narobi się przeżyje