Reklama

WOŚP przekazała cenny sprzęt

27/09/2016 10:27

Szpital Powiatowy w Sokołowie Podlaskim po raz kolejny znalazł się na liście placówek obdarowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Szpital Powiatowy w Sokołowie Podlaskim po raz kolejny znalazł się na liście placówek obdarowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dary służą już podopiecznym w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym oraz na Oddziale Patologii Noworodka. Do Sokołowa trafiły: aparat EKG Aspel, waga fotelowa SECA 959, mobilny podnośnik elektryczny Carlo Comfrot i przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne wraz z osprzętem. WOŚP przekazała też seniorom trzy wózki inwalidzkie z kamizelkami oraz 25 szpitalnych łóżek rehabilitacyjnych, w drewnianej obudowie i z wyposażeniem. Najmłodszym pacjentom służyć natomiast będzie urządzenie do nieinwazyjnego wspomagania oddychania noworodka.

Reklama

- Serdecznie dziękujemy zarówno Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak i wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom za to, że co roku przyczyniają się do podnoszenia standardów opieki medycznej w naszej placówce. W imieniu pacjentów bardzo za to dziękujemy - podkreśla dyrektor SP ZOZ w Sokołowie Ewa Wojciechowska.

Główna księgowa SP ZOZ Hanna Kamińska zaznacza, że dokładna wartość przekazanego sprzętu będzie znana po dopełnieniu wszelkich formalności. Jest to jednak znacząca kwota.

OPR. BG/FOT. SP ZOZ

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama