Reklama

6 rano, a ten kierowca już był pijany. Do tego dwa (!) zakazy na koncie.

23/03/2021 07:20

W piątek, 19 marca, około godziny 6.15 w Sokołowie Podlaskim patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej kierującego skodą.

W piątek, 19 marca, około godziny 6.15 w Sokołowie Podlaskim patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej kierującego skodą.

Okazał się nim być 64- letni mieszkaniec miasta. W trakcie kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu z ust. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto po sprawdzeniu mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że posiada on aktywne dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. O jego losie zadecyduje sąd.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    OJ. - niezalogowany 2021-03-23 08:28:34

    Jak o 6 rano -- ON non-stop jak chla to jest z promilami. Tam krew jest rozrzedzona alkoholem , że ,, zakrzepica ,, MU nie grozi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jan Piotr - niezalogowany 2021-03-23 09:53:02

    Prawie pół promila to ja mam codziennie rano. Mam akurat alkomat i te pół promila jak rano wydmucham to czuję się wyspany jak młody bóg a nie pijany. Co oni pitolą że pijany, normalnie można jechać nie ma żadnego zagrożenia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    i co - niezalogowany 2021-03-23 11:03:11

    I co to zmienia? Że nie będzie jechał znowu nawalony? Oczywiście, że będzie ponownie siadał za kółko, no i będzie miał trzeci zakaz. I tak w kółko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    do - Jan Piotr... - niezalogowany 2021-03-23 11:11:16

    A wiesz , że do 0,5 to wykroczenie , a powyżej to już przestępstwo - i Kiedyś za pierwszych rządów PiS-u też za Min. Ziobro powyżej 0,5 był ,, Sąd 24-ro. godzinny , i z dołka z Policji dowozili do Sądu i z grubej rury.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    głupota - niezalogowany 2021-03-23 19:49:12

    Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że czeka ich teraz WOMP. A to gorsze od każdego nawet największego mandatu. Można sobie rozp....ć życie konkretnie. A przejść WOMP nie jest tak łatwo jak się codziennie wali naftę. W zasadzie to dla nałogowego alkoholika dowidzenia z prawkiem na stałe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Czeka ich ... - niezalogowany 2021-03-23 20:26:24

    Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy ???

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do