
Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej w środę, 14 maja, przyjedzie do Siedlec, gdzie na otwartym spotkaniu będzie rozmawiał z mieszkańcami.
- W środę, 14 maja 2025 r., odbędzie się jedno z ostatnich spotkań otwartych w ramach I tury kampanii prezydenckiej Grzegorza Brauna – tym razem w sercu Siedlec. Serdecznie zapraszamy na nie mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i powiatu sokołowskiego – informuje sztab kandydata, który przysłała zaproszenie na spotkanie do naszej redakcji.
Data: środa, 14 maja 2025 r.
Miejsce: Skwer Tadeusza Kościuszki w Siedlcach (obok „Jacka”).
Godzina: 16:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Szczęść Boże !!! A teraz, wszyscy razem spalimy flagę, naszczujemy na obcokrajowca, pojednamy się z Putinem. Bóg zapłać.
Nie no najpierw wyściskamy się z Putinem na molo i wpuścimy, już troszkę wyrośniete dzieci z Michałowa. Później się sprawdzi kim są.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Oddamy kraj żydostwu i szwabstwu sprzedamy Polskę brawo Owce!