Policjanci z Wydziału Kryminalnego sokołowskiej komendy zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego, który usłyszał zarzut przechowywania papierosów zagranicznego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy.
Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że 45-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego może posiadać papierosy bez polskich znaków akcyzy.
- W środę, 24 czerwca, w w Rozbitym Kamieniu w gminie Bielany, podczas przeszukania samochodu ciężarowego marki Renault, policjanci znaleźli 129 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zabezpieczony towar trafił do policyjnego depozytu – relacjonuje mł. asp. Aneta Szurowska, rzecznik prasowy KPP w Sokołowie Podlaskim. - Mężczyzna został zatrzymany oraz usłyszał zarzut przechowywania papierosów pochodzenia zagranicznego bez polskich znaków akcyzy. 45-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego odpowie za przestępstwo karno-skarbowe.
Jak wyjaśnia pani rzecznik, złamanie przepisów w tym zakresie zagrożone jest karą grzywny lub karą do 3 lat pozbawienia wolności.
ZDJĘCIA: KPP SOKOŁÓW PODLASKI

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Przemyt + Uzależnienie = Hazard ;) Bestialstwem jest Akcyza a nie to że gość się sam papierosami utylizuje. Skoro kierowca tira ma aż tyle paczek to pewnie musiał coś innego wyrzucić w lesie aby się fajeczki zmieściły. za zaśmiecanie też jemu paragraf niech dadzą. :) Dajcie ludziom żyć a on niech sam to zjara i idze do domu :D
Przemyt + Uzależnienie = Hazard ;) Bestialstwem jest Akcyza a nie to że gość się sam papierosami utylizuje. Skoro kierowca tira ma aż tyle paczek to pewnie musiał coś innego wyrzucić w lesie aby się fajeczki zmieściły. za zaśmiecanie też jemu paragraf niech dadzą. :) Dajcie ludziom żyć a on niech sam to zjara i idze do domu :D