Reklama

Rezerwy Podlasia awansowały do ligi okręgowej!

08/05/2023 15:19

To, na co zanosiło się od dłuższego czasu stało się faktem. Na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek, druga drużyna Podlasia zapewniła sobie awans do siedleckiej ligi okręgowej.

Beniaminek z Sokołowa Podlaskiego od samego początku pokazywał, kto rządzi i dzieli w tej lidze. W 19 kolejkach Sokołowianie odnieśli aż 17 zwycięstw, tylko raz remisując i przegrywając, z bilansem bramkowym 70-18. Przypomnijmy, że kilkanaście lat temu drugi zespół Podlasia grał już w okręgówce, tak więc teraz będzie to tryumfalny powrót na wyższy szczebel rozgrywek. Podopieczni Łukasza Mroczka pokonując Miedzankę Miedzna 4:0 przysporzyli wiele radości i spełnili oczekiwania wielu osób, którym dobro klubu leży na sercu. W następnej kolejce świeżo upieczony beniaminek ligi okręgowej będzie pauzował i powróci do ligowych zmagań dopiero 20 maja, kiedy to podejmie na własnym boisku wicelidera, Promnika Gończyce.

Miedzanka – Podlasie II Sokołów Podlaski 0:4 (0:1)

Bramki: 23’ Buczyński, 47’,81’ Osial, 61’(k) Domański  

Podlasie II: Szczęsny, Nowotniak, S.Chadaj (72’M.Chadaj), Błoński, Pieniak (46’Domański), Buczyński (56’Kowalski), Kostrzewa, Lemieszek, Osial, Mikołajczuk, Jezierski  

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do