Reklama

Ruszyła rekrutacja do Szkoły Muzycznej w Sokołowie Podlaskim

20/03/2023 10:04

Szkoła Muzyczna I stopnia im. Michała Kleofasa Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim ogłosiła nabór na rok szkolny 2023/2024.

Placówka zaprasza uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat na bezpłatną edukację muzyczną w następujących specjalnościach: akordeon, trąbka, fortepian, gitara, skrzypce, flet, klarnet, saksofon. Nauka trwa 4 lub 6 lat (w zależności od wieku dziecka).

Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w budynku szkoły w Sokołowie Podlaskim przy ul. Repkowskiej 3.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz aktualny wzór wniosku o przyjęcie kandydata na rok szkolny 2023/2024 dostępne są na stronie internetowej www.szkolaoginskiego.pl w zakładce Rekrutacja.

Wnioski należy składać do 28 kwietnia 2023 r. O przyjęciu kandydata decyduje wynik uzyskany podczas badania przydatności, które zaplanowano w terminie 19-20 maja 2023 r.

INFO: SZKOŁA MUZYCZNA

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do