W poniedziałek, 22 czerwca, 11 par małżeńskich z terenu Gminy Sabnie świętowało wyjątkowy jubileusz – 50-lecie pożycia małżeńskiego.
Uroczystość rozpoczęły się Mszą św. w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Zembrowie pod przewodnictwem proboszcza parafii ks. Andrzeja Falkowskiego oraz księdza z parafii Grodzisk Roberta Krasowskiego.
Po uroczystej mszy odbyła się część oficjalna, podczas której jubilaci zostali w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.
W uroczystości wzięli udział również Alicja Cichoń - kierownik siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, wójt gminy Sabnie Bożena Barbara Kaczmarek, wiceprzewodniczący Rady Gminy Sławomir Strzała, którzy jubilatom złożyli najlepsze życzenia.
Był to dzień pełen wzruszeń, gratulacji i wspomnień. Po wręczeniu medali, dyplomów oraz kwiatów odbyła część artystycznej przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej w Sabniach, wspólnych zdjęć, toastu oraz spotkania przy poczęstunku przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Hołowienkach.
Złote Gody świętowali:
Składamy szanownym Jubilatom najlepsze życzenia dobrego zdrowia, szczęścia i pomyślności na kolejne lata wspólnego życia.
TEKST I ZDJĘCIA: GMINA SABNIE
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze