Reklama

Świętowali Złote Gody w gminie Sabnie

W poniedziałek, 22 czerwca, 11 par małżeńskich z terenu Gminy Sabnie świętowało wyjątkowy jubileusz – 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Uroczystość rozpoczęły się Mszą św. w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Zembrowie pod przewodnictwem proboszcza parafii ks. Andrzeja Falkowskiego oraz księdza z parafii Grodzisk Roberta Krasowskiego.

Po uroczystej mszy odbyła się część oficjalna, podczas której jubilaci zostali w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

W uroczystości wzięli udział również Alicja Cichoń - kierownik siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, wójt gminy Sabnie Bożena Barbara Kaczmarek, wiceprzewodniczący Rady Gminy Sławomir Strzała, którzy jubilatom złożyli najlepsze życzenia.

Reklama

Był to dzień pełen wzruszeń, gratulacji i wspomnień. Po wręczeniu medali, dyplomów oraz kwiatów odbyła część artystycznej przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej w Sabniach, wspólnych zdjęć, toastu oraz spotkania przy poczęstunku przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Hołowienkach.

Złote Gody świętowali:

  • 1. Banasiuk Renata i Marek
  • 2. Brzózka Maria i Kazimierz
  • 3. Hilaruk Krystyna i Krzysztof
  • 4. Kozłowska Barbara i Krzysztof
  • 5. Małkińska Bogumiła i Tadeusz
  • 6. Miściorak Alicja i Zbigniew
  • 7. Pietrzykowska Bożena i Janusz
  • 8. Ratyńska Grażyna i Tadeusz
  • 9. Sitko Anna i Waldemar
  • 10. Zielińska Danuta i Stanisław
  • 11. Żurek Jadwiga i Ireneusz

Składamy szanownym Jubilatom najlepsze życzenia dobrego zdrowia, szczęścia i pomyślności na kolejne lata wspólnego życia.

TEKST I ZDJĘCIA: GMINA SABNIE

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo




Reklama
Najnowsze wiadomości