Reklama

Węgrów: policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

24/06/2015 08:07

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie pięciu mężczyzn. Są oni podejrzani o kradzieże, paserstwo oraz przerabianie numerów identyfikacyjnych pojazdów.

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie pięciu mężczyzn. Są oni podejrzani o kradzieże, paserstwo oraz przerabianie numerów identyfikacyjnych pojazdów.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP Węgrów, w ramach działań prowadzonych przez międzypowiatowy zespół zwalczania przestępczości samochodowej przeszukali budynki gospodarcze na terenie gminy Liw i Węgrowa podejrzewając, że mogą się tam znajdować skradzione pojazdy.

Podejrzenia kryminalnych okazały się w pełni uzasadnione. Na terenie przeszukiwanych posesji znaleźli części i podzespoły samochodów skradzionych na terenie Polski i Niemiec. Były tam też dwa kompletne, skradzione wcześniej samochody.

Reklama

Do tej sprawy policjanci zatrzymali pięć osób w wieku od 29 do 59 lat. Są to mieszkańcy powiatu węgrowskiego i wołomińskiego. Dwaj zatrzymani usłyszeli już zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie.

ST. SIERŻ. ANNA MALISZEWSKA

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama