Reklama

Wójt gminy Bielany na sesji chwalił strażaków

27/02/2020 11:02

Na sesji Rady Gminy Bielany 14 lutego wójt Zbigniew Woźniak podsumował zebrania strażackie, kwitujące ubiegły rok, które odbywają się w gminnych jednostkach OSP.

Na sesji Rady Gminy Bielany 14 lutego wójt Zbigniew Woźniak podsumował zebrania strażackie, kwitujące ubiegły rok, które odbywają się w gminnych jednostkach OSP.

- Teraz mamy tam inny świat – podkreślił. - Sale są wyremontowane i dobrze wyposażone, są samochody i nowy sprzęt. Tylko z KRUS udało się w ostatnich latach pozyskać 200 tys. zł na sprzęt i wyposażenie. Zdobywaliśmy też pieniądze z PSP i od marszałka. Jestem dumny z naszych strażaków, z ich aktywności i zaangażowania. Cieszę się też z naszej dobrej współpracy, że wspólnie udało się to wszystko zrobić i jesteśmy bezpieczni. W tym roku jest ogromna szansa, granicząca już z pewnością, że OSP Rozbity Kamień po 102 latach służby dostanie nowy średni samochód. Czynimy starania w tym zakresie – dodał.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Najnowsze wiadomości