Reklama

Krajowy System Ewidencji Faktur wejdzie lada chwila. Skarbówka zaprasza na szkolenia.

Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim zaprasza na 'Środy z KSeF” i Dzień Otwarty poświęcony nowemu systemowi ewidencjonowania faktur.

Krajowy System Ewidencji Faktur wejdzie w życie od 1 lutego dla firm, których sprzedaż brutto w 2024 r. przekroczyła 200 mln zł. Od 1 kwietnia KseF dotyczyć będzie pozostałych podmiotów gospodarczych.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim zaprasza mieszkańców powiatu sokołowskiego do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) oraz do udziału w bezpłatnych szkoleniach i wydarzeniach informacyjnych poświęconych temu systemowi.

W ramach inicjatywy „Środy z KSeF – KSeF w pigułce” organizowane są cykliczne szkolenia, których celem jest przybliżenie zasad funkcjonowania Krajowego Systemu e-Faktur, omówienie najważniejszych zagadnień praktycznych oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania podatników.

Reklama

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia odbędą się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim przy ul. Węgrowskiej 5 (sala nr 53), w godzinach 10:00–12:00, w następujących terminach:

  • 14 stycznia
  • 21 stycznia
  • 28 stycznia
  • 4 lutego 
  • 11 lutego

Szkolenia on-line

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniach stacjonarnych, przewidziano również szkolenia on-line, dostępne na stronie ksef.podatki.gov.pl w zakładce „Środy z KSeF”. Webinaria będą odbywały się w godzinach 10:00–12:00.

Dzień Otwarty z KSeF

Dodatkowo Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim zaprasza na „Dzień Otwarty z KSeF”, który odbędzie się w sobotę, 24 stycznia, w godzinach 9:00–15:00, w siedzibie urzędu.
Podczas Dnia Otwartego każdy zainteresowany będzie mógł:

Reklama
  • uzyskać indywidualne wyjaśnienia dotyczące KSeF,
  • zadać pytania pracownikom urzędu,
  • rozwiać wątpliwości związane z korzystaniem z Krajowego Systemu e-Faktur.

Wydarzenia skierowane są zarówno do przedsiębiorców, księgowych, jak i wszystkich osób zainteresowanych tematyką e-faktur. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

INFORMACJA: US SOKOŁÓW PODLASKI
 

Miejsce zdarzenia mapa Sokołów Podlaski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/01/2026 08:57
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Senior - niezalogowany 2026-01-11 17:03:07

    Jeszcze trochę to wprowadzą faktury mailowe dla wszystkich Seniorzy którzy dostają faktury za gaz ,światło czy inne będą zmuszani kupić komputery ,laptopy i iść na szkolenie Dziś przedsiębiorstwa a za rok czy dwa wszyscy będą zmuszani na szkolenia biegać Chory rząd ,chore przepisy Łatwiej kontrolować meile Dalej chcecie patrzeć co ten rząd robi w kraju ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama