Reklama

Monitoring rozstrzygnął, kto jest winny kolizji

27/05/2014 00:24

Kobieta z dwójką małych dzieci trafiła do szpitala po zderzeniu trzech samochodów w Sokołowie Podlaskim na ul. Długiej. Nagranie monitoringu miejskiego pozwoliło szybko rozstrzygnąć kto zawinił. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Kobieta z dwójką małych dzieci trafiła do szpitala po zderzeniu trzech samochodów w Sokołowie Podlaskim na ul. Długiej. Nagranie monitoringu miejskiego pozwoliło szybko rozstrzygnąć kto zawinił. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

W niedzielę około godz. 10.25 w Sokołowie Podlaskim na ul. Długiej (droga krajowa nr 62 i 63) doszło do zderzenia trzech pojazdów. Do szpitala karetka pogotowia przewiozła pasażerów jednego z samochodów ? kobietę z dwójką dzieci w wieku rok i 8 lat. Po badaniach lekarskich okazało się, że nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Wszyscy byli trzeźwi.

Z relacji kobiety, która jechała pierwszym samochodem, wynikało, że zmuszona była gwałtownie zahamować, gdyż do pasów zbliżył się mężczyzna. Kiedy zahamowała uderzył w nią inny samochód. Po tym uderzeniu w tył pojazdów uderzył następny. Faktu tego nie potwierdziły kamery monitoringu. Kamery wykryły również, że w pierwszym samochodzie w ogóle nie zaświeciły się światła stopu. Podczas kontroli stanu technicznego przez policjantów, okazało się, że są niesprawne.

Dwóch kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

ASP.SZT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do