
Wymuszenie pierwszeństwa przez mieszkankę Białorusi zakończyło się zderzeniem opla ze słupem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Wymuszenie pierwszeństwa przez mieszkankę Białorusi zakończyło się zderzeniem opla ze słupem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
W czwartek, 28 września, około godz. 19.30 w Sokołowie Podlaskim, na ul. Repkowskiej (droga krajowa nr 62) doszło do niegroźnego zdarzenia drogowego. Kierująca citroenem c1, po wjechaniu pod zakaz, zaczęła zawracać. Nie zauważyła, że drogą jechał inny samochód. Kierowca opla widząc zawracający samochód, próbował go ominąć. Niestety, po zjechaniu na pobocze, uderzył w słup. Po uderzeniu, słup przełamał się i upadł na dach przydrożnego domu.
Na szczęście zderzenie zakończyło się niegroźnie dla uczestników. Ruch na drodze krajowej odbywał się bez większych utrudnień. Usuwanie skutków tego zdarzenia, potrwa jednak znacznie dłużej. Jutro firma telekomunikacyjna, rozpocznie odbudowanie uszkodzonej linii.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mieszkanka Białorusi za swoje nieodpowiedzialne manewry, została ukarana mandatem karnym.
ASP.SZT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie