Reklama

Sokołowska przychodnia Orthos nagrodzona w prestiżowym konkursie

Zajęła pierwsze miejsce w województwie mazowieckim i trzecie miejsce w Polsce w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES 2023.

Gala podsumowująca ten projekt odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie w piątek, 8 grudnia. W jednym z największych plebiscytów medycznych w Polsce - HIPOKRATES – wręczono nagrody w 20 kategoriach.

Laureatów wybierano w trzech etapach: powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Głosowali internetowo czytelnicy dzienników grupy Polska Press. Konkurs odbywał się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, a patronem gali było Ministerstwo Zdrowia.

- Głównym celem plebiscytu HIPOKRATES 2023 było docenienie i nagrodzenie pracowników służby zdrowia, cieszących się największym uznaniem wśród pacjentów. Przyznane im dyplomy i statuetki stanowiły wdzięczność nie tylko za profesjonalizm w swoim zawodzie, lecz także za kulturę osobistą i odpowiednie podejście do współpracy z leczonymi osobom – podkreślają organizatorzy.

Wielki sukces w plebiscycie osiągnęło Centrum Medyczne Orthos z Sokołowa Podlaskiego. Zajęło III miejsce w Polsce w kategorii Gabinet/Przychodnia Roku 2023. Nagrodę odebrał Bartłomiej Tomczuk.

Firmę założył w 1985 r. Włodzimierz Tomczuk. Zaczynała od prowadzenia Sklepu Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego w Sokołowie Podlaskim, z czasem podobne placówki otworzyła w Siemiatyczach i Węgrowie. W 2012 r. otwarto Centrum Rehabilitacji, a później kolejno – już jako Centrum Medyczne Orthos – firma rozszerzała działalność o kolejne usługi związane z rehabilitacją i ortopedią.

- Bardzo cieszy nas fakt, że nasze dążenie do indywidualnego podejścia do każdego pacjenta zostało docenione w ten sposób. Zajęcie III Miejsca w Polsce to ogromne wyróżnienie, ale pokazuje również, że w dalszym ciągu "coś" możemy poprawić. Serdeczne podziękowania od całego Naszego Zespołu, dla wszystkich naszych pacjentów za pomoc w osiągnięciu tego sukcesu - napisano na profilu CM Orthos na FB.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2023-12-16 10:48:00

    gratulacje, nie to co szpital

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pacjent - niezalogowany 2023-12-16 16:00:13

    Można ? Można. A nie jak w przypadku szpitala prawie każdy artykuł o zadłużeniu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sokolowiak - niezalogowany 2023-12-16 19:51:27

    Super. Ale w 1985 to Włodek chyba miał kwiaciarnie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Koleżanka z oddziału - niezalogowany 2023-12-17 20:25:57

    Kwiaciarnię miała Włodka żona.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ankka - niezalogowany 2023-12-16 22:32:31

    WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW ORTHOS,W SZCZEGÓLNOŚCI DLA PANA BARTKA, KTÓRY JEST BARDZO MIŁY,NIE STWARZA ŻADNEGO DYSTANSU ,MA SUPER PODEJŚCIE DO PACJETA I PEŁEN PROFESJONALIZM I UŚMIECH AA ZAWSZE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do