Reklama

Takiego wyniku na alkomacie dawno żaden kierowca nie wydmuchał!

16/01/2023 11:06

Do nietypowego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na trasie między Kosowem Lackim, a Ceranowem. Będzie ono miało zwój finał w sądzie.

9 stycznia około godz. 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie, że na drodze prowadzącej z Kosowa Lackiego do Ceranowa upadł na jezdnię rowerzysta.

- Mężczyzna jechał jednośladem, stracił równowagę i przewrócił się na jezdnię przed samochodem zgłaszającego. Na miejsce skierowany został patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Okazało się, że rowerzystą był 33-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 4 promile alkoholu – informuje st. sierż. Aleksandra Borowska, rzecznik prasowy sokołowskiej komendy policji.

O konsekwencjach, jakie za swoje zachowanie poniesie rowerzysta, zdecyduje sąd.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stefek - niezalogowany 2023-01-16 13:55:37

    No to zwój, czy finał?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jasio... - niezalogowany 2023-01-16 16:04:54

    Oj - Kupił flaszkę był rowerem niemiał torby , a kieszenie dziurawe -- więc żeby się nie zbiła pewnie wypił od razu pod monopolowym , a , że do domu miał daleko to GO w drodze ,, rozebrało ,, i padł.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Janek M. - niezalogowany 2023-01-17 18:49:17

    BRAWO, wynik godny uznania !!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marcin - niezalogowany 2023-01-18 12:27:00

    Ja przed halą jestem ale nikogo nie ma więc mogliście przynajmniej odpisać, że dziś nie gracie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do