Reklama

Zapraszają zespoły ludowe i kapele na Biesiadę Podlaską do Jabłonny Lackiej

07/07/2022 23:23

Podczas Biesiady Podlaskiej w Jabłonnie Lackiej 14 sierpnia zorganizowany zostanie V Regionalny Konkurs Zespołów Ludowych i Kapel. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Podczas Biesiady Podlaskiej w Jabłonnie Lackiej 14 sierpnia zorganizowany zostanie V Regionalny Konkurs Zespołów Ludowych i Kapel. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Biesiada Podlaska to impreza, która zyskała dużą popularność wśród mieszkańców gminy Jabłonna Lacka, ale i okolic. Łączy w sobie występy muzyków ludowych z festynem i wieczornymi koncertami gwiazd. W ubiegłym roku widzowie mogli zobaczyć i usłyszeć kilkanaście zespołów ludowych i kapel z terenu dawnego województwa siedleckiego. Były też stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, stragany z rękodziełem, atrakcje dla dzieci, a wieczorem koncert zespołu Milano. Impreza zgromadziła prawdziwe tłumy widzów w różnym wieku, którzy świetnie się bawili.

Organizatorzy już czynią przygotowania, by tegoroczna impreza była równie udana co ubiegłoroczna. Zapraszają zespoły i kapele ludowe do udziału w konkursie. Szczegółowy program imprezy podamy w późniejszym terminie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do