13 listopada odbyło się spotkanie mieszkańców okręgów 1-5 z radnymi i burmistrz Iwoną Kublik, w kolejne dwa czwartki zaplanowano kolejne spotkania. To okazja, by zapytać o istotne sprawy.
Miejscem spotkań jest sala konferencyjna Urzędu Miasta w Sokołowie Podlaskim. Spotkania zapanowano w trzykolejne czwartki, początek o godzinie 17.00.
13 listopada 2025 - okręgi 1, 2, 3, 4, 5, godzina 17.00-18.00
(radni: Okręg nr 1 – Hanna Lecyk; nr 2 – Jerzy Iwański, nr 3 – Elżbieta Sekita, nr 4 – Marek Krysiak, nr 5 – Karol Krakowski).
20 listopada 2025 - okręgi 6, 7, 8, 9, 10, godzina 17.00-18.00
(radni: Okręg nr 6 – Robert Doliński; nr 7 – Józef Kalicki, nr 8 – Daniel Krakowski, nr 9 – Michał Lipiński, nr 10 – Radosław Kosieradzki).
27 listopada 2025, okręgi 11, 12, 13, 14, 15, godzina 17.00-18.00
(radni: Okręg nr 11 – Maria Janista; nr 12 – Piotr Sikorski, nr 13 – Zygmunt Wycech, nr 14 – Marek Landzberg, nr 15 – Wioleta Strzała-Nowakowska).
Spotkania są okazją do dyskusji o sprawach miasta, zadania pytań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W każdej gminie powinny być takie spotkania. A nie tylko przed wyborami
Ciekawe czy Bogusław przyjdzie - żeby zobaczyć jak się rozmawia z mieszkańcami nie będąc butnym i aroganckim. A zapewne Pan od otwierania dróg (w okresie Covid) wpadnie żeby złapać kilka fotek.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Może już czas przestać żyć przeszłością i zacząć sprawdzać nowych włodarzy. Są już półtora roku i z obiecanych zmian niewiele wyszło. Czujemy się oszukani przez "Sokołowskich Demokratów".
Możecie zapytać bo ja nie mogę pójść , co się dzieje z basenem? Kiedy będzie znowu otwarty?
Powinna być zmieniona godzina takiego spotkania. 17 to jeszcze ludzie dobrze z pracy nie wyjdą czy ogarną obowiazki w domu. Na przyszlośc to 18.30 była by odpowiednia dla pracujących.
Spoko pomysłem było by też takie interaktywne spotkanie online, Ci co na wyjazdach lub brakiem mozliwości przybycia mogłby zadać na żywo pytanie
te spotkania są po to, aby poznać nastroje mieszkańców, wszak Pani burmistrz wraz z kierującymi nią z tylnego fotela mają w zamiarze upłynniać majątek miasta. A teraz do wszystkich którzy oddali głos na "tą" władzę: Pamiętajcie że będziecie współwinni tego procederu.
Przykład idzie z góry. Wierni partii i jej celom :]
Może inni gospodarze gnin powinni również takie spotkania zorganizować. Przed wyborami latają wszędzie to i w trakcie kadencji niech mają odwagę wyjść do ludzi i porozmawiać.
Zapytajcie co z dziećmi które będą szły do zerówki , zostają w przedszkolach czy idą do szkół ?
No ciekawe czym znowu Landzberg zabłyśnie, razem z tą nie znosząca sprzeciwu burmistrzynią, dobrana para! Nie wiem jaki sens tam iść, powiedzieć co się myśli i być przez nich narażonych na pewny hejt w necie! Znowu na opowiadają, na obiecują a i tak zrobią jak dawno królowa wymysliła. Wstyd mi za tą radę że nie umie swego zdania wyrazić
Do Propozycji- inni gospodarze to zapindalaja w urzędach od rana do nocy i pezyjm7ja kazdego potrzebujacego kiedy przyjdzie, ajak sie do pracy wpada koło południa i nie ma czasu i ochoty na sprawy ważne, to sieorganizuje takie czysto pijarowe " spotkania powybircze".