Gmina Sterdyń zaprasza na XVIII Kupalnockę w Białobrzegach – w najbliższą sobotę, 27 czerwca.
Zabawa odbywać się będzie na terenie przy świetlicy OSP w Białobrzegach od godziny 17.30 do północy.
Na terenie wydarzenia odbywać się też będą animacje i zabawy dla dzieci, a goście spróbować będą mogli swojskich smakołyków.
Zadanie z cyklu „Muzyczne sacrum i profanum na Mazowszu”. Organizatorami są: Stowarzyszenie Edukacyjne Ziemi Węgrowskiej, Gmina Sterdyń, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni, KGW Białobrzegi oraz OSP w Białobrzegach. Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
MATERIAŁY: ORGANIZATORÓW

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze