Reklama

Tancerze Latino Fever z wrócili z tanecznych mistrzostw z sukcesami!

W weekend tancerze z grup Latino Fever reprezentowali miasto Sokołów Podlaski i powiat powiat sokołowski na Mistrzostwach Polski Street Dance federacji WADF w Płocku.

W rywalizacji z blisko 30 klubami I szkołami tańca z całej Polski nasi tancerze spisali się znakomicie i zdobyli tytuły Mistrzów Polski federacji WADF i V-CE Mistrzów Polski federacji WADF.

Mistrz Polski:

  • 1. miejsce - Falcon Junior Sokołów Podlaski| Urban Street Large Team Youth & Adults Bronze
  • 1. miejsce - Michalina Kuchta | Urban Street solo Juveniles I Debiut, grupa Falcon Kids Sokołów Podlaski.

Wicemistrz Polski:

  • 2. miejsce - Aleksandra Stefańska | Urban Street solo Juveniles I Debiut, grupa Falcon Kids Sokołów Podlaski. 

Tuż za podium uplasowała się Formacja taneczna FALCON KIDS Sokołów Podlaski która zajęła 4 miejsce.

Szkoła Tańca Latino Fever znalazła się w czołówce medalowej Mistrzostw Polski zdobywając łącznie aż 13 tytułów. 

Ponadto, pracująca w Latino Fever trener Beata Kalbarczyk, prowadząca zajęcia taneczne w SP nr 3 w Sokołowie Podlaskim,  SP nr 1 w Sokołowie Podlaskim, SP nr 4 w Sokołowie Podlaskim, SP w Skibniewie i GOKIS Sterdyn zdobyła tytuł Wicemistrza Polski federacji PZTan w kategorii Hip Hop formacje 17+ jako zawodniczka formacji BDS Legionowo.

Reklama

Szczegółowe wyniki Mistrzostw Polski znajdą Państwo na fanpage'u Szkoły Tańca Latino Fever.

INFORMACJA I ZDJĘCIA: LATINE FEVER


 

 

Miejsce zdarzenia mapa Sokołów Podlaski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/03/2026 13:50
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    January Maksimiak - niezalogowany 2026-03-11 14:04:19

    Gratuluję… Warto dodać że ta szkoła na żadnych zawodach nie reprezentuje Sokołowa Podlaskiego tylko miasto Węgrów….

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Najnowsze wiadomości